sale

AEG - BAUKNECHT - BOSCH - SIEMENS - KÜPPERSBUSCH - LIEBHERR - MIELE - WHIRLPOOL

Kontakt


Praha3
Jeseniova 56c
tel.: 222 584 041
tel.: 777 791 834
e-mail: tm@ermild.cz

Otevřeno
po - čt
9:30 - 12:30 13:30 - 18:00

9:00 - 12:30 13:30 - 17:00

sodastream - výměnné místo sodastream - video

úvod

 

Myslíte, že nejde skloubit kvalitu s nízkými cenami?

 

Nabízíme Vám zboží II. jakosti s kosmetickými vadami designu

při zachování prvotřídní funkčnosti.

Upřednostnit kvalitu

Pokud se vám porouchá domácí spotřebič a vy se musíte rychle rozhodnout co koupit a za kolik, radíme vám navštívit naši prodejnu ER-Mild, Jeseniova ulice 56C, Praha 3-Žižkov, kde prodáváme kvalitní a provozně bezvadné značkové spotřebiče s drobnými povrchovými vadami.

 

Nabízíme značkové zboží jako II. jakost, často až s 50% slevou. Proč?

 

Důvodem snížené kategorie je drobná povrchová vada, tedy nikoliv vada na agregátu či ústrojí, na které je plná záruka a servis. Prodáváme zboží pouze od renomovaných firem, které garantují kvalitní a dlouhodobou funkci výrobků.

 

V čem je rozdíl mezi nižší a vyšší třídou spotřebičů?

 

V použití kvalitních komponentů, izolací, ložisek, motorů, elektroniky, spirál apod. Např. dokonalá izolace chladniček prodlužuje čas možného skladování potravin a snižuje spotřebu el. energie. U praček je důležitá kvalita motoru, ložisek, elektroniky. Životnost myčky odvisí např. od topných těles, spirál nebo průtokových ohřívačů, od elektroniky apod. Zákazník vnímá design, ale většinou neumí posoudit kvalitu zpracování a materiálu. Volí-li značkový výrobek, je kvalitní provedení zaručeno. Veškeré výrobky, které ER-Mild prodává, jsou přezkušovány, měřeny počítačem apod.

 

Proč nedoporučujeme neznačkové výrobky?

 

Problém u neznačkových produktů spočívá v tom. Že sí výrobce kupuje dílčí komponenty vyrobené ve státech s levnou pracovní silou, kde není záruka bezchybného provedení, materiálů ani výstupní kontroly. Např. renomovaný výrobce v Německu by s takovými subdodavateli neobchodoval. Zastáváme názor, že nikdo není tak bohatý, aby si mohl kupovat nekvalitní spotřebiče! Řídit se tímto heslem doporučujeme i zákazníkům.